O mnie

Czyli to czym się zajmuję oraz jakie są moje kompetencje. 

Nazywam się Piotr Leżański i mam 19 lat. Jeżeli patrzyłeś już do mojej Czytelni, zauważyłeś pewnie, że staram się nie ograniczać na jedną, określoną dziedzinę życia. Moje zainteresowania rozciągają się od matematyki, po psychologię, oraz filozofię. Hobbystycznie tworzę strony internetowe, jeżdżę na rowerze, czytam i gram w szachy. Bardzo lubię dyskutować, dlatego doceniam rozmowę szczególnie z tymi, którzy prezentują odmienną w stosunku do mojej opinię.

Staram się być człowiekiem działającym na wielu platformach. Moje działania dostrzec można na kilku, relatywnie różnych płaszczyznach.

Jestem jednym z założycieli oraz przewodniczącym zarządu Stowarzyszenia Mosaic. Stowarzyszenia zrzeszającego około trzydziestu młodych twórców sztuk wizualnych. Dajemy możliwość młodym artystom pokazania się, poznania nowych środowisk artystycznych oraz poszerzenia horyzontów poprzez dyskusję i wzajemną naukę. Moja praca w Mosaic to przede wszystkim utrzymanie kontaktu z innymi organizacjami młodzieżowymi, kontrola prawnych aspektów prowadzenia działalności, zarządzanie funduszami oraz kontakt z grantodawcami.

Wraz z resztą Zarządu tworzymy zgrany zespół, co bardzo mnie cieszy.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Grupy Mosaic? Kliknij tutaj, aby wyświetlić, bądź pobrać naszą broszurkę, w której dokładniej opisana została wizja stowarzyszenia albo odwiedź naszą stronę internetową stronę internetową.

Kolejna płaszczyzna to ta społeczna. W latach 2020-2021 pełniłem funkcję wiceprezesa zarządu krakowskiego Ogólnopolskiej Federacji Młodych. Federacja zrzesza samorządowców, aktywistów oraz wizjonerów z całej Polski, budując ruch młodzieżowy oparty na pluralizmie oraz wzajemnym szacunku. Działania  opierały się głównie na organizacji debat oraz różnego rodzaju akcji społecznych.

Ponadto prowadzę zespół składający się z trójki młodych programistów i designerów, którzy wiedzą, jak tworzyć profesjonalne witryny internetowe. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno organizacje młodzieżowe, jak i osoby fizyczne, mają trudność w znalezieniu zleceniobiorcy, który w rozsądnej cenie stworzy im efektowną stronę internetową. Dokładnie po to powstał ten zespół. Tworzymy strony WWW, które swoją ceną wyróżniają się na tle konkurencji, utrzymując je stale na profesjonalnym poziomie. Więcej o tym w sekcji „Strony WWW”!.

Zaświadczenia

Oto moje zaświadczenia, czyli dokumenty potwierdzające zrealizowane szkolenia oraz zdobyte kompetencje.

Księgowość organizacji

Źródła finansowania

Kurs programowania python

Certyfikat językowy

język niemiecki C1

Certyfikat językowy

język angielski C1

Public relation

marketing w internecie